INMET-AREENA              
  PYHÄJÄRVEN MONITOIMIHALLI OY            
                 
  JÄÄVUOROT              
  VIIKKO: 38              
  17.09.-23.09.2018              
  MAANANTAI TIISTAI KESKIVIIKKO TORSTAI PERJANTAI LAUANTAI SUNNUNTAI  
                 
  Pyhäjärven kaupunki 8.00-15.00 Pohti Tytöt PH 3 Taitoluistelu PH 2  
            13.30-15.00 10.30-13.00  
  Taitoluistelu PH 2 Pohti Tytöt PH 2 Taitoluistelu PH 2 Kaivos PH 3 Pohti G&F PH 3      
  14.00-16.00 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 Pohti Edustus Yleisöluistelu PH 1  
            Sarjapeli 13.00-14.30  
  Kaivos PH 3 Pohti G&F PH 3 Pohti D-05+C-04 PH 3/6 Pohti E-08 PH 1 Pohti E-08+D-06 PH 1/2 PyPo (PH 5)-Laser Hockey Akatemia (PH 2)     
  16.00-17.30 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00 16.00-18.30 Pohti G&F PH 3  
              14.30-16.00  
  Pohti D-05+C-04 PH 2/6 Pohti E-08+D-06 PH 1/2 Pohti Edustus PH 5 Pohti D-06 PH 2 Pohti D-05+C-04 PH 3/6      
  17.30-19.00 19.00-20.30 19.00-20.30 19.00-20.30 19.00-20.30   Nitrokiekko PH 2  
              16.00-17.30  
  Pohti Ladyt PH 3 Kuhnurit PH 3 Willisiat PH 4 PPPC PH 7 Pohti Edustus PH 5      
  19.00-20.30 20.30-22.00 20.30-22.00 20.30-22.00 20.30-22.00   Willisiat PH 4  
              17.30-19.00  
  Pohti Edustus PH 5              
  20.30-22.00           PPPC PH 7  
              19.00-20.30  
                 
  JÄÄVUOROT           VAPAA  
  VIIKKO: 39           20.30-22.00  
  24.09.-30.09.2018              
  MAANANTAI TIISTAI KESKIVIIKKO TORSTAI PERJANTAI LAUANTAI SUNNUNTAI  
                 
  Pyhäjärven kaupunki 8.00-15.00 Pohti Tytöt E-08 Taitoluistelu PH 2  
            Sarjapeli 09.30-12.00  
  Taitoluistelu PH 2 Pohti E-08+D-06 PH 1/2 Taitoluistelu PH 2 Kaivos PH 3 Pohti G&F PH 3 PyPo (PH 3)-LiKi/MuJK/Kärpät (PH 1)     
  14.00-16.00 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 10.00-11.30 Pohti D-05  
              Sarjapeli  
  Kaivos PH 3 Pohti G&F PH 3 Pohti D-05+C-04 PH 3/6 Pohti E-08 PH 1 Pohti E-08+D-06 PH 1/2 Pohti E-08 PyPo (PH 3)-Hokki (PH 1)   
  16.00-17.30 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00 Sarjapeli 12.00-13.30  
            PyPo (PH 6)-Cobrat (PH 2)     
  Pohti D-05+C-04 PH 2/6 Pohti Tytöt PH 2 Pohti Edustus PH 5 Pohti D-06 PH 2 Pohti D-05+C-04 PH 3/6 11.45-13.15 Pohti G&F PH 2  
  17.30-19.00 19.00-20.30 19.00-20.30 19.00-20.30 19.00-20.30   13.45-15.15  
            Pohti D-06    
  Pohti Ladyt PH 3 Kuhnurit PH 3 Willisiat PH 4 PPPC PH 7 Pohti Edustus PH 5 Sarjapeli Pohti C-04  
  19.00-20.30 20.30-22.00 20.30-22.00 20.30-22.00 20.30-22.00 PyPo (PH 3)-MuJK (PH 1)  Sarjapeli  
            13.30-15.00 PyPo (PH 6)-KuKi HT (PH 1)   
  Pohti Edustus PH 5           15.15-17.30  
  20.30-22.00         Pohti Edustus    
            Sarjapeli Nitrokiekko PH 2  
            PyPo (PH 5)-TeKi Akatemia (PH 2)  17.30-19.00  
            16.00-18.30    
              Willisiat PH 4  
            Pohti D-05 19.00-20.30  
  Tiedustelut ja varaukset:       Sarjapeli    
  Jani Komulainen 044 445 7904       PyPo (PH 3)-YJK (PH 1)  PPPC PH 7  
  Keijo Kattainen 040 723 4889       18.30-20.00 20.30-22.00