INMET-AREENA              
  PYHÄJÄRVEN MONITOIMIHALLI OY            
                 
  JÄÄVUOROT              
  VIIKKO: 42              
  14.10.-20.10.2019              
  MAANANTAI TIISTAI KESKIVIIKKO TORSTAI PERJANTAI LAUANTAI SUNNUNTAI  
                 
  Pyhäjärven kaupunki 8.00-15.00 Pohti C-04 Taitoluistelu PH 2  
            Sarjapeli 10.30-14.00  
  Kaivos PH 3 Liikuntatoimi PH 2 Taitoluistelu PH 2 Kaivos PH 3 Diskos C PH 2 PyPo (PH 6)-Ahmat/Kärpät Akatemia (PH 1)     
  16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 14.45-16.00 15.00-17.30 Pohti G&F PH 3  
              14.00-15.30  
  Pohti D-06 PH 2 Pohti G&F PH 3 Pohti C-04 PH 6 Pohti E-08 PH 1/4 Pohti G&F PH 3      
  17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00 16.00-17.30   Leijona-kiekkokoulu PH 1  
              15.30-17.00  
  Pohti C-04 PH 6 Pohti E-08 PH 1/2 Pohti Edustus PH 5 Pohti D-06 PH 2 Pohti E-08+D-06 PH 1/2/4      
  19.00-20.30 19.00-20.30 19.00-20.30 19.00-20.30 17.30-19.00   Willisiat PH 4  
              17.00-18.30  
  Pohti Edustus PH 5 Kuhnurit PH 3 Willisiat PH 4 PPPC PH 7 Pohti C-04 PH 6      
  20.30-22.00 20.30-22.00 20.30-22.00 20.30-22.00 19.00-20.30   Willisiat PH 4  
              18.30-20.00  
          Pohti Edustus PH 5      
  JÄÄVUOROT       20.30-22.00   PPPC PH 7  
  VIIKKO: 43           20.00-21.30  
  21.10.-27.10.2019              
  MAANANTAI TIISTAI KESKIVIIKKO TORSTAI PERJANTAI LAUANTAI SUNNUNTAI  
                 
  Yleisöluistelu PH 2 Yleisöluistelu PH 3 Yleisöluistelu PH 3 Yleisöluistelu PH 2 Pohti G&F PH 3 Pohti E-08 Taitoluistelu PH 1  
  Mailaton Mailaton Mailaton Mailaton 16.00-17.30 Sarjapeli 10.30-14.00  
  13.00-14.00 13.00-14.00 13.00-14.00 13.00-14.00   PyPo M (PH 3)-K-Laser P (PH 1)     
          Pohti E-08+D-06 PH 1/2/4 11.30-13.00 Pohti F-10  
  Yleisöluistelu PH 2 Yleisöluistelu PH 3 Yleisöluistelu PH 3 Yleisöluistelu PH 2 17.30-19.00   Leijonaliiga  
  Mailallinen Mailallinen Mailallinen Mailallinen   Pohti Edustus 14.00-14.45 PyPo (PH 4)-Hermes M (PH 3)  
  14.00-15.00 14.00-15.00 14.00-15.00 14.00-15.00 Pohti C-04 PH 6 Sarjapeli 14.00-14.45 Cowboys (PH 2)-Hermes P (PH 3)  
          19.00-20.30 PyPo (PH 5)-Teräs-Kiekko Akatemia (PH 2)  14.45-15.30 PyPo (PH 4)-Hermes P (PH 3)  
  Kaivos PH 3 Liikuntatoimi PH 2 Taitoluistelu PH 2 Kaivos PH 3   14.00-16.30 14.45-15.30 Cowboys (PH 2)-Hermes M (PH 3)  
  16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 Pohti Edustus PH 5      
          20.30-22.00 Pohti C-04 Leijona-kiekkokoulu PH 1  
  Pohti D-06 PH 2 Pohti G&F PH 3 Pohti C-04 PH 6 Pohti E-08 PH 1/4   Sarjapeli 15.30-17.00  
  17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00   PyPo (PH 6)-Lämärit/EtPo (PH 1)     
            17.00-19.30 Willisiat PH 4  
  Pohti C-04 PH 6 Pohti E-08 PH 1/2 Pohti Edustus PH 5 Pohti D-06 PH 2     17.00-18.30  
  19.00-20.30 19.00-20.30 19.00-20.30 19.00-20.30        
              Willisiat PH 4  
  Pohti Edustus PH 5 Kuhnurit PH 3 Willisiat PH 4 PPPC PH 7     18.30-20.00  
  20.30-22.00 20.30-22.00 20.30-22.00 20.30-22.00        
              PPPC PH 7  
  Tiedustelut ja varaukset:         20.00-21.30  
  Jani Komulainen 044 445 7904            
  Keijo Kattainen 040 723 4889