INMET-AREENA              
  PYHÄJÄRVEN MONITOIMIHALLI OY            
                 
  JÄÄVUOROT              
  VIIKKO: 33              
  10.08.-16.08.2020              
  MAANANTAI TIISTAI KESKIVIIKKO TORSTAI PERJANTAI LAUANTAI SUNNUNTAI  
                 
  Pyhäjärven kaupunki 8.00-15.00 Pohti U-15 Taitoluistelu PH 2  
            Harjoituspeli 09.00-12.30  
  Kaivos PH 3 Pohti G&F PH 3 Pohti U-15 PH 3 Kaivos PH 3 Pohti U-11 PH 1 PyPo (PH 3)-IPK/KK-81 (PH 1)    
  16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 15.30-16.45 14.00-16.30 Yleisöluistelu PH 1  
              12.30-14.00  
  Pohti U-15 PH 2 Pohti U-11 PH 1 Pohti U-17 PH 6 Pohti U-11 PH 1 Pohti U-13 PH 2      
  17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00 16.45-18.00   Pohti G&F PH 3  
              14.00-15.30  
  Pohti U-17 PH 6 Pohti U-13 PH 2 Pohti Edustus PH 5 Pohti U-13 PH 2 Pohti U-15 PH 3      
  19.00-20.30 19.00-20.30 19.00-20.30 19.00-20.30 18.00-19.15   VAPAA  
              15.30-20.30  
  Pohti Edustus PH 5 Kuhnurit PH 3 Nevis PH 2 PPPC PH 7 Pohti U-17 PH 6      
  20.30-22.00 20.30-22.00 20.30-22.00 20.30-22.00 19.15-20.30   PPPC PH 7  
              20.30-22.00  
  JÄÄVUOROT       Pohti Edustus PH 5      
  VIIKKO: 34       20.30-22.00      
  17.08.-23.08.2020              
  MAANANTAI TIISTAI KESKIVIIKKO TORSTAI PERJANTAI LAUANTAI SUNNUNTAI  
                 
  Pyhäjärven kaupunki 8.00-15.00 Pohti U-17 Taitoluistelu PH 2  
            Harjoituspeli 09.00-12.30  
  Kaivos PH 3 Pohti G&F PH 3 Pohti U-15 PH 3 Kaivos PH 3 Pohti U-11 PH 1 PyPo (PH 6)-He-Ki (PH 2)    
  16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 15.30-16.45 10.00-12.30 Yleisöluistelu PH 1  
              12.30-14.00  
  Pohti U-15+U-17 PH 2/6 Pohti U-11 PH 1 Pohti U-17 PH 6 Pohti U-11 PH 1 Pohti U-13 PH 2 Kärpät U-16    
  17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00 16.45-18.00 Harjoituspeli Pohti G&F PH 3  
            Kärpät (PH 3)-KalPa (PH 1) 14.00-15.30  
  Pohti U-17+Edustus PH 6/5 Pohti U-13 PH 2 Pohti Edustus PH 5 Pohti U-13 PH 2 Pohti U-15 PH 3 12.30-15.00    
  19.00-20.30 19.00-20.30 19.00-20.30 19.00-20.30 18.00-19.15   VAPAA  
            Pohti U-17 15.30-20.30  
  VAPAA Kuhnurit PH 3 VAPAA PPPC PH 7 Pohti U-17 PH 6 Harjoituspeli    
  20.30-22.00 20.30-22.00 20.30-22.00 20.30-22.00 19.15-20.30 PyPo (PH 6)-He-Ki (PH 2) PPPC PH 7  
            15.00-17.30 20.30-22.00  
          Pohti Edustus PH 5      
          20.30-22.00 Kärpät U-16    
  Tiedustelut ja varaukset:         Harjoituspeli    
  Jani Komulainen 044 445 7904       KalPa (PH 1)-Kärpät (PH 3)    
  Keijo Kattainen 040 723 4889       17.30-20.00